Detail produktu Korčule BAUER VAPOR X900 SR
Kód: A530
Zľava: -30%
Skladom: 2 ks
Stará cena: 429,00 EUR
Cena s DPH: 299,00 EUR
Veľk. / farba:
- skladom
- na objednávku
Počet kusov:

Popis

Novinka sezóny 2015/2016.

Korčule BAUER Vapor X900 sú určené pre profesionálnych hráčov.

X-rib dizajn pomáha znižovať hmotnosť, zdokonaľuje oporu členka a zároveň maximalizuje výkon a dynamiku pohybu.

3D lasted Curv® Composite upper vonkajší tepelne tvarovateľný materiál s použitím X-rib konštrukcie umožňuje dokonalé individuálne prispôsobenie tvaru nohy hráčov. Kompozitová výstuž členka redukuje celkovú hmotnosť, zvyšuje tuhosť, maximálnu oporu, stabilitu a umožňuje topánke prispôsobiť sa tvaru nohy hráča. Konštrukcia X-rib zabezpečuje výnimočnú odozvu cez tuhosť a výstuž zadnej časti topánky. Výsledkom je rýchlejšia akcelerácia, obraty a lepšia stabilita.

Lightweight form fit foam vynikajúca opora členku vďaka špeciálnemu penovému materiálu, ktorý sa pôsobením tlaku a tepla nohy dokonalé prispôsobí tvaru nohy.

Form – Fit trojdielny plstený jazyk s tvarovaným Poly chráničom priehlavku, ktorý chráni nohu pred nárazom puku, zmierňuje tlak šnúrky a zároveň fixuje jazyk proti pretáčaniu v topánke. Nový jazyk ľahkej konštrukcie, ktorý zabezpečuje tradičný fit a pocit zdokonaľuje celkovú integráciu korčule a topánky.

HYDRA MAX mesh liner vnútorný materiál zabezpečuje výborný odvod vlhkosti, udržuje nohy v suchu počas hry a pomáha skrátiť čas sušenia po zápase. Je odolný proti oderu.

Form – Fit anatomicky tvarovaná vložka s gripom so stabilizátorom pod pätou a v špičke zabraňuje skĺznutiu, plastická klenba a komfortná výstelka pod pätou zvyšujú stabilitu nohy, výborný odvod vlkosti.

Vynikajúca extrémne ľahká kompozitova podrážka Full lightweight composite. Materiál podrážky zabraňuje jej nežiaducemu skrúteniu a zaručuje maximálny prenos energie vynaloženej hráčom na nôž.

Špička je z tvrdeného plastu, ktorý zabraňuje preseknutie korčuli, a zároveň chráni prsty pred úderom a nárazom puku.

Držiak noža TUUK Lightspeed EDGE- najpopulárnejší držiak noža v NHL Predné a zadné postavenie o 3mm vyššie než tradičné držiaky zaručujú najagresívnejší polomer otáčania. Vymeniteľný nerezový nôž TUUK LS3 Stainless.

Šírka korčule: Šírka D je určená pre normálu a stredne širokú nohu. Šírka EE je určená pre hráčov so širšou nohou.

Veľkosti: BAUER /EUR

8 = 43

8,5 = 44

9 = 44,5

9,5 = 45

10 = 45,5

11 = 47

12 = 48

Objednajte si brúsenie korčúľ na profesionálnej brúske PROSHARP už pri ich kúpe!

http://www.tribosport.sk/detail/11353/brusenie-korcul/cat/1442

Galéria