Detail produktu Obuv GRISPORT DOBERMANN 40 13817
Kód: VG001
Skladom: 6 ks
Stará cena: 0,00 EUR
Cena s DPH: 139,00 EUR
Veľk. / farba:
- skladom
- na objednávku
Počet kusov:

Popis

Pevná vysoká lovecká topánka.

Má celokožený zvršok z hladenej hovädziny Dakar.

Medzipodrážka je z ľahčeného PU, čo pozitívne ovplyvňuje celkovú váhu obuvi.

Celkovo je topánka konštruovaná tak, aby dobre chránila proti snehu a vlhkosti. Zvršok má vodoodpudivú úpravu a s membránou Spo-Tex (variant ponožky s podlepenými švami) nie je potrebné sa obávať prieniku akejkoľvek vlhkosti.

Model Dobermann ponúka v každom prípade pohodlie, dobrú ochranu.

Zvršok - lícna hovädzina Dakar s vodoodpudivou úpravou

Membrána - Spo-Tex vo variante ponožky s podlepenými nepriepustnými švami

Podrážka - Vibram

Medzipodrážka - PU

Váha - 1520 g (pár vo veľ. 42)

 

Technológie:

Vibram

Podrážky od svetoznámeho talianskeho producenta sú všade na svete uznávané ako najlepšie podrážky pre horolezectvo a turistiku. Dôležitými vlastnosťami podrážky Vibram je ich excelentná priľnavosť na mokrých i suchých povrchoch aj výborná odolnosť gumeného materiálu. Konštrukcia podrážky Vibram zaručuje ich výbornú stabilitu, dostatočnú trakciu, trvanlivosť a protišmykové vlastnosti.

Spo-Tex

Funkčná membrána, ktorá umožňuje nohám v topánke "dýchať" a pritom ich udržuje v suchu. Spo-tex garantuje najvyšší komfort a hygienu. Membrána na báze bezporézneho PE je konštruovaná obdobným spôsobom ako Sympatex. Je umiestnená medzi podšívku a zvrškový materiál. Membrána je odolná voči prieniku vlhkosti do obuvi. Hodnota vodotesnosti samotnej membrány je 10.000 mm vodného stĺpca (Schmerber). Priedušnosť membrány je daná hodnotou priepustnosti vodných pár v minimálnej výške 2700 g / m2 / 24hod.

Galéria