Detail produktu Hokejka TRUE XC5 ACF GRIP SR 85 FLEX
Kód: ES250
Skladom: 1 ks
Stará cena: 0,00 EUR
Cena s DPH: 129,00 EUR
Veľk. / farba:
- skladom
- na objednávku
Počet kusov:

Popis

Hokejka TRUE XCore5 ACF je ideálna pre každého hráča, ktorý hľadá perfektné prepojenie medzi presnosťou streľby, kontrolou puku a trvanlivosťou.

Technológia čepele XCORE produkuje až o 30% väčšie odstredenie puku pri kontakte, čo vedie k presnejším strelám. Stlačiteľná uretánová vložka v jadre čepele drží puk počas manipulácie a ponúka jeho bezkonkurenčnú kontrolu. Systém tlmenia vibrácií v čepeli a tyči poskytuje ľahký výkon s vynikajúcim pocitom, maximálnym absorbovaním a konečným ovládaním odrazu puku.

TRUE využili vysokotlakový lisovací proces, ktorý patentovali pod názvom "Axenic Technology". Výhodou tohto výrobného procesu je to, že prináša skutočne jednodielnu hokejku, ktorá má za následok veľmi konzistentné vnútorné steny a tvar tyče, veľmi nízku hmotnosť, čistý neprerušovaný prenos ohybovej energie a samozrejme úžasnú rovnováhu a pocit.

Kombinácia Axenic Technology a Smartply Technology je "recept" TRUE docieliť a optimalizovať výkon, hmotnosť a špičkovú odolnosť voči nárazom.

Smartply techology je laminátový dizajn, ktorý sa používa až s 25 vnútornými vrstvami jednosmerného uhlíkového vlákna. Spôsob, akým sú vlákna šikmé a poradie týchto uhlov je to, čo riadi torznú tuhosť a chráni pred poškodením nárazom, pričom maximalizuje výkon a trvanlivosť.

XC5 ACF je vyrobená prevažne zo zmesi uhlíkových vlákien a vláknového skla, ktoré sú usporiadané do 3K väzby. Táto hokejka má odstupňovaný stredný flex pre optimálny výkon a pocit vo všetkých herných situáciách.

Tvrdosť: 85 Flex

Celková dĺžka: 168cm

Zahnutie:

LFT /TC2-5/ = ľavá ruka dole

RHT /TC2-5/=pravá ruka dole

Galéria