Detail produktu KELLYS TYGON S1
Kód: KL27413691
Skladom: 0 ks
Stará cena: 0,00 EUR
Cena s DPH: 29,00 EUR
Stav: na objednávku
Počet kusov:

Popis

E-BIKE požičovňa, to je požičovňa elektrobicyklov otvorená počas sezóny 7 dní v týždni. Všetky naše elektrobicykle sú pred každým vypožičaním dôkladne skontrolované a vyčistené.

Elektrobicykle si môžete u nás požičať každý deň aj bez rezervácie. V prípade viacerých záujemcov budeme uprednostňovať tých, ktorí si elektrobicykel rezervovali vopred, prostredníctvom emailu alebo telefonicky. Aby ste si boli istí, že Vami vybraný e-bike bude v daný deň k dispozícii, odporúčame Vám, overiť si jeho dostupnosť na tel.čísle 0905724881.  

Ponúkame aj službu pre klientov - pri požičaní elektrobicykla, vám pri následnej kúpe elektrobicykla do 6 mesiacov od vrátenia požičaného produktu bude celá suma posledného výpožičného odrátaná z ceny produktu. 

Na uzatvorenie nájomnej zmluvy je potrebné priniesť dva doklady totožnosti s fotkou (napr. občiansky preukaz, cestovmý pas, vodičák,...)

Cena za prenájom je určená podľa dĺžky prenájmu.

1 deň / 29€

víkend / 50€  – prevzatie bicykla už v piatok, vrátenie bicykla v pondelok v dohodnutom čase

týždeň / 135€

Aby Vás počas užívania krásnych chvíľ v prírode nič neprekvapilo, každý elektrobicykel je vybavený brašnou, ktorá obsahuje: dobíjačku, 3ks monterpáčky, pumpa, multikľúč, náhradná duša, kľúč od bicykla. 

Galéria

Váš nákupný košík obsahuje:

POLOŽIEK: 0
V HODNOTE: 0,00 EUR
Rebrina TRIBO 195x65...
Rebrina TRIBO 195x65 cm drevená s kovaním
Akciová cena: 72,46 EUR