Detail produktu Lyž. okuliare BOLLÉ DUCHESS White/Grey Phantom+
Kód: 21626
Skladom: 2 ks
Stará cena: 0,00 EUR
Cena s DPH: 119,00 EUR
Stav: skladom
Počet kusov:

Popis

Dámske lyžiarske okuliare.

MODULATOR™

- zlepšuje vašu schopnosť čítať terén aj v najmenej priaznivých podmienkach. Táto šošovka poskytuje ešte lepšiu aktiváciu, rýchlejšie zatmenie a zosvetlenie, bez ohľadu na teplotu.

EQUALIZER®

- ponúka mimoriadne vysokú odolnosť voči hmle.

KARBÓNOVÉ SKLO

- vďaka high-tech ochrannému pancieru použitému na vonkajšej šošovke vytvára karbónové sklo ochranný štít, ktorý výrazne znižuje riziko poškriabania a udržuje šošovku a videnie krištáľovo čisté.

DVOJITÁ ŠOŠOVKA

- dvojitá tepelná bariéra medzi chladným a suchým vonkajším vzduchom a vlhkosťou vytváranou intenzívnou činnosťou zabraňuje rozptýleniu kondenzácie.

P-80+ VRSTVA PROTI ZAHMLIEVANIU

-  aplikovaná na vnútorne sklo, absorbuje vlhkosť na povrchu skla a poskytuje vynikajúcu ochranu proti zahmlievaniu a jasné videnie v jednom.

FLOW-TECH VENTING®

- riadi a optimalizuje prúdenie vzduchu vnútorným povrchom skla. Odvzdušňovacie systémy redukujú možnosť vzniku vlhkosti, znižujú zahmlievanie a podporujú vaše prirodzené videnie.

SPORT OPTICAL SYSTEM®

- umožňuje prispôsobiť lyžiarske okuliare Bolle adaptéru, ktorý ľahko zapadne na miesto, poskytuje potrebné korekčné videnie a zároveň zachováva široké zorné pole.

PENA S TROJITOU HUSTOTOU

- extra mäkké polárne mikrovlákno podporené dvomi vrstvami peny s viacnásobnou hustotou zaisťuje vždy bezpečné a pohodlné uchytenie.

ŠIROKOÉ ZORNÉ POLE

- zaisťuje maximálne periférne videnie, nutnosť v slalomových bránkach alebo pri obdivovaní výhľadov z vrcholov hôr.

SILIKÓNOVÝ PÁS

- poskytuje maximálnu podporu okuliarov na prilbe.

Sklá: PHANTOM+ / S1-3

Galéria