Detail produktu Korčule BAUER VAPOR X2.7 SR
Kód: 1054765
Zľava: -22%
Skladom: viac ako 10 ks
Stará cena: 229,00 EUR
Cena s DPH: 179,00 EUR
Veľk. / farba:
- skladom
- na objednávku
Počet kusov:

Popis

Seniorské korčule Vapor X2.7 SR sú určené pre poloprofesionálnych a veľmi náročných amatérskych hráčov, ktorí hľadajú korčule pre frekvenčný štýl korčuľovania s dobrou ochranou. Tento model je vhodný pre hobby hokejistov, ktorí na ľade strávia 2 – 3 hodiny týždenne.

Korčule Bauer Vapor sa vyznačujú tesnou konštrukciou päty do tvaru písmena V. Naopak v oblasti prstov sú širšie. Vďaka tomuto tvaru sú vhodné pre dynamický štýl korčuľovania a rýchle zmeny smeru.

Topánka korčule je z jedného dielu 3D polykarbonátu s precíznou konštrukciou. Bauer One Piece Polycarb po celom obvode v rozsahu 360 stupňov kopíruje anatomický tvar chodidla a zväčšuje kontaktnú plochu medzi nohou a korčuľou. Získate tak potrebnú oporu a maximálne účinne prenesiete energiu, ktorá sa premietne do silnejších záberov a rýchlejšieho korčuľovania.

Vnútorná výstelka je vyrobená z mikrovlákna, ktoré bráni zápachu a dobre odvádza pot. Počas celého zápasu tak bude mikroklíma v obuvi príjemná a pohodlná.

Komfortné polstrovanie z pamäťovej peny v oblasti členka prináša nepoznaný komfort pre túto namáhanú oblasť.

Dvojdielny plstený jazyk o hrúbke 40oz s integrovaným chráničom priehlavku napomáha pri prenose energie pri korčuľovaní a chráni voči nepríjemnému zarezávaniu šnúrok.

Pohodlná vnútorná vložka FORM-FIT. Táto vložka má navyše stabilizačný grip, ktorý efektívne bráni nežiadúcim pohybom nohy v korčuli.

Držiaky nožov Bauer Tuuk LightSpeed Edge predstavujú revolučný design s možnosťou jednoduchej výmeny noža bez použitia náradia. Holdery sú kompatibilné so všetkými nožmi Tuuk LightSpeed. Nové je tiež uloženie noža v držiaku, ktoré umožňuje rýchlejší sklz a menšie oblúky.

Oceľové nože strednej úrovne Bauer TUUK Stainless steel poskytujú dobrú rýchlosť i stabilitu pri prudkých zmenách smeru.

Šírka korčule:

D = normálna noha

EE = širšia noha

Objednajte si brúsenie korčúľ na profesionálnej brúske PROSHARP už pri ich kúpe!

http://www.tribosport.sk/detail/11353/brusenie-korcul/cat/1442


Galéria