Detail produktu Lyže BLIZZARD PEARL JR + FDT 4.5 18/19
Kód: 1009375
Skladom: 2 ks
Stará cena: 0,00 EUR
Cena s DPH: 85,00 EUR
Veľk. / farba:
- skladom
- na objednávku
Počet kusov:

Popis

Konštrukcia lyží  BLIZZARD PEARL ponúka jednoduchú obsluhu a sľubuje rýchle pokroky. Od prvých oblúčkov až po neskorší razantný zjazd s celou rodinou - PEARL JR sú spoľahlivým spoločníkom v každej situácii.

COMPOSITE  -kombinácia ľahkých vlákien ponúkajúca ľahkosť a tolerantnosť s odolnou povrchovou úpravou, konštrukcia vyrobená vrstvením vlákien, ktorá prináša viac pohodlia a lepšiu ovládateľnosť

VIAZANIE  Marker FDT 4.5 jr /DIN  predmontovaná podložka  pre ľahkú montáž viazania , ktoré sa na podložku jednoducho nasunie rukou. Prispôsobiteľný systém juniorského viazania na veľkosť skeletu lyžiarky  : 190 - 285  mm.

Technologie Easyflex - úprava výšky lyže prináša mäkšiu flexiu pod viazaním. Táto technológia bola adaptovaná na detské lyže, aby bola umožnená jednoduchšia točivosť s použitím menšieho úsilia.

Carve Rocker /navrhnutý pre maximálnu výkonnosť na tvrdom snehu. Jeho extra krátky a nízky profil v špičke zaisťuje dobrú točivosť lyží a jednoduché a precízne hranenie. Komora pod lyžiarkou naopak garantuje stabilitu, držanie hrán a dynamický odraz.

Typ lyžiara: rekreačný, začiatočník

Typ zjazdovky:  upravená

Typ jadra: kompozitové jadro

Šírka lyže pod viazaním: 64 - 75 mm

Rádius

3m (70cm), 4m (80cm), 5m (90cm), 6m (100cm), 7m (110cm), 8m (120cm)

Galéria