Detail produktu Hokejka BAUER VAPOR 2X TEAM GRIP SR 87FLEX
Kód: 2839
Skladom: 1 ks
Stará cena: 0,00 EUR
Cena s DPH: 82,08 EUR
Veľk. / farba:
- skladom
- na objednávku
Počet kusov:

Popis

Hokejka Bauer Vapor 2X Team SR je kvalitná hokejová palica určená poloprofesionálnym hokejistom, ktorí vynikajú pri práci s pukom. Model je novinkou pre sezónu 2019/2020, ktorý zaujme nízkou hmotnosťou a vynikajúcou ovládateľnosťou.

Hokejky Bauer Vapor sa vyznačujú konkávnym tvarom shaftu na obidvoch stranách a oblými hranami. Shaft sa na bokoch nezužuje a poskytuje tak pohodlný úchop. Výsledkom je optimálny cit a vynikajúca kontrola puku.

Čo sa týka bodu ohybu, hokejky Vapor ho majú v spodnej časti shaftu. Vďaka tomu sú hokejky Vapor obľúbené najmä u útočníkov, ktorí hľadajú ten správny nástroj pre prudké a presné strely zápästím.

XE Taper technológia je špeciálny patentovaný tvar shaftu, ktorý Bauer získal do svojho portfólia vďaka akvizícii legendárnej značky hokejok Easton a ešte ho o niečo vylepšil. Kŕčok hokejky má unikátny tvar elipsy, ktorý nenájdete na žiadnej inej hokejke konkurenčných značiek.

Táto unikátna konštrukcia prináša hlavné benefity, a to nízku hmotnosť hokejky, väčšiu flexibilitu a bodu ohybu.

Vďaka špeciálnemu UD karbónovému vláknu má hokejka výborné herné vlastnosti i dlhú životnosť.

Hokejka ponúka nový tvar shaftu Micro Feel II, ktorá sa vďaka zaobleným hranám a dvojitému vydutiu profilu shaftu, výborne drží a uľahčuje tak driblovanie a kontrolu nad pukom.

Hokejka je obalená patentovaným BimaX 3K karbónom, ktorý zaručuje vysokú odolnosť a životnosť čepele.

Nová technológia Max Balance prináša vystužené hrany pomocou uhlíkových vlákien. Tie znižujú hmotnosť čepele bez toho, aby bola ohrozená jej odolnosť.

Čepeľ s technológiou Aero Foam 1 prináša výborný balanc a stabilitu pri zachovaní nízkej hmotnosti. To oceníte najmä pri spracovaní puku a streľbe.

Technológia Pure Shot Blade Profile vytvára ideálne spojenie shaftu a čepele hokejky. Pri strele smeruje vždy kolmo k vytýčenému cieľu. Táto vlastnosť je základným predpokladom nechytateľnej a presnej rany.

Shaft je s čepeľou spojený pomocou technológie High Performance Mold, ktorá prináša pocit, ktorý normálne zažívame iba pri tých najdrahších jednodielnych hokejkách.

Dĺžka palice od konca po pätku: 152 cm

Celková dĺžka: 166 cm

Tvrdosť: 87 flex

Zahnutie:

LFT = ľavá ruka dole

RHT = pravá ruka dole

Galéria