Detail produktu Čelovka LEDLENSER MH11
Kód: 1009370
Skladom: viac ako 10 ks
Stará cena: 0,00 EUR
Cena s DPH: 109,00 EUR
Veľk. / farba:
- skladom
- na objednávku
Počet kusov:

Popis

Nová čelovka Ledlenser MH11 je špičkovým svietidlom pre náročných outdoorových nadšencov. Táto futuristická čelovka spĺňa tie najprísnejšie parametre z dielne Ledlenseru, ako využitie patentovaných technológií Advanced Focus System či Speed ​​Focus, excelentný výkon až 1000 lúmenov s dosvitom 320 metrov alebo možnosť jednoduchého a rýchleho dobíjania.

Vďaka novej aplikácii pre mobilné zariadenia Ledlenser Connect môžete vašu čelovku pripojiť k telefónu a ovládať ju na diaľku. Tým Ledlenser borí všetky obmedzenia a MH11 sa tak stáva vaším nepretržitým a stopercentne spoľahlivým parťákom pre všetky príležitosti. Hliníkový chladič zaisťuje bezpečný a bezproblémový chod, nastaviteľný výkyvný mechanizmus umožňuje posvietiť si kedykoľvek a kamkoľvek podľa vašej potreby, indikátor stavu batérie vám vždy pripomenie nutnosť dobitia. Ani to však nie je zďaleka všetko.

Čelovka zvládne bez nutnosti použitia filtrov rozsvietiť červené, zelené či modré svetlo ideálne pre použitie nielen pri love. Pokročilý zaostrovací systém poskytuje jednoduché a intuitívne nastavenie svetelného kužeľa, tradične sa čelovka môže pochváliť aj odolnosťou IP54 proti vode i prachu, a okrem mnohých ďalších prvkov prináša výrobca inováciu v podobe jednoduchého a efektívneho montážneho systému. Čerešničkou na torte potom je technológia OptiSense, ktorá vie svetlo čelovky automaticky prispôsobovať okolitým svetelným podmienkam.

Výkon svetla: 1000 / 750 / 300 / 10 lm

Svetelný tok: 320 / 300 / 200 / 30 m

Doba svietenia:  4 / 8 / 100 hod

Hmotnosť: 179 g

Batéria: 1 x Li-ion

Dobíjanie: Áno

Obsah balenia: 1x Li-ion akumulátor, USB kábel, magnetické nabíjanie, puzdro

Galéria